В Івано-Франківську відбулася прем’єра фільму «Іван Дем’янюк: Я ЗВИНУВАЧУЮ…»

В Івано-Франківську відбулася прем’єра фільму «Іван Дем’янюк: Я ЗВИНУВАЧУЮ…»

Дата публикации: 8-04-2012, 13:47

“Україна – єдина країна, яка вимушена була боротися одночасно без будь-якої допомоги з двома злочинними режимами. Україна досі офіційно не визнана учасницею ІІ Світової війни. Тому поділити відповідальність за злочини тих часів найбільш зручно саме з українцями. Замість того, щоб визнати зраду “цивілізованим світом” цілого народу в центрі Європи, який більш за всіх гідний поваги і пошани в боротьбі зі злом. Це ганьба для так званих цивілізованих країн, і цю ганьбу вони самі на себе добровільно поклали”.

Іван Дем’янюк

17 березня у Німеччині помер радянський військовополонений з України Іван Дем’янюк, проти якого розгорнули світову медійну кампанію, мішенню якої була вся Українська нація, і творили з українців образ антисемітів та нацистів. Це було вкрай необхідно совєтському режиму, який основним внутрішнім ворогом СРСР вважав Україну та саме українство, і це підтримали німці. Німеччину ще й досі переслідують привиди жорстоких злочинів, скоєних за часів нацизму. Тому набагато легше хоча б частку провини перекласти на плечі інших народів. Не відстає від Німеччини і Росія, яка впродовж судового процесу над Іваном Дем’янюком сприяла німецькому “правосуддю”. Дослідники називають такий дивний союз “новим пактом Молотова-Ріббентропа”. Так звана “справа Дем’янюка” розсипалася не один раз: навіть суддям в Ізраїлі було очевидно, що матеріали справи сфабриковані, і вони в 1993 році скасували вирок, не взявши на себе відповідальність за життя українця. Есесівське посвідчення, видане на ім’я Дем’янюка, виявилось фальшивкою, виготовленою КДБ. Висновок про можливу фальсифікацію був зроблений експертами ФБР США ще в 1985-му році. У звіті ФБР говорилося, що КДБ проводить кампанію, мета якої – спаплюжити емігрантів-антикомуністів. Та переслідування нашого земляка на цьому не припинилися. В США, Іспанії та Німеччині далі тривали судові процеси, перекидання з камери в камеру, муки за те, що ти Українець.

Про трагічну долю українця Івана Дем’янюка розповідає документальний фільм, знятий за сприяння ГО “Поклик Нації” Українським документальним об’єднанням у 2012 році, зйомки якого тривали близько року.

Презентація фільму відбулася 7 кітня о 14-00 в приміщенні рубінового залу театру кіно «Люм’єр».

Источник новости: Стик..

Комментариев: 0

Печать

About the author

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *